iWoman.pl Na serio Praca Internet/E-Commerce - Digital Copywriter

Praca

więcej
Data dodania: 12.10.2017 09:12
Wirtualna Polska Media S.A.
partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do Departamentu Akcji Specjalnych

Digital Copywriter

Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie
nr ref.:
Branża: Internet/E-Commerce
Liczba wakatów: brak informacji
Zarobki od: - do: -

Opis stanowiska:

  • Tworzenie dedykowanych ofert w odpowiedzi na brief;
  • Kreowanie pomysłów na wykorzystanie content marketingu, scenariuszy video i formatów reklamowych, kreatywne wykorzystanie rozwiązań dostępnych w portfolio firmy;
  • Szukanie rozwiązań łączących różne kanały/narzędzia komunikacji;
  • Współpraca z innymi działami na etapie budowania strategii komunikacji;
  • Wycena proponowanych rozwiązań dedykowanych;
  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych mających na celu prezentację i rekomendację oferty;
  • Monitorowanie trendów rynku reklamy interaktywnej i wdrażanie w ofertach najciekawszych rozwiązań.

Wymagania:

  • Kreatywność i pomysłowość w oferowaniu niestandardowych rozwiązań reklamowych;
  • Minimum rok doświadczenia w agencji digital/reklamowej/domu mediowym i pokrewnych na stanowisku kreatywny/copywriter;
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Power Point;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym przygotowanie oferty i jej zaprezentowanie;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Silna motywacja i nastawienie na pracę zespołową.

Oferujemy:

  • Umiejętność dobierania rozwiązań nie tylko rentownych, ale zapewniających maksimum efektu dla klienta;
  • Znajomość trendów reklamy interaktywnej (desktop + mobile);
  • Twoje portfolio.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy dla największych marek;
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy;
  • Dynamiczne  środowisko pracy zapewniające ciągły rozwój;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość zgłaszania najlepszych prac do konkursów branżowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
Wyszukaj ofertę pracy:
Słowa kluczowe: Region:
zawód lub stanowisko miasto lub województwo

Sprawdź swój horoskop

Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia

Schowek (0)
Ostatnio oglądałeś (0)
Ostatnio aplikowałeś (0)