iWoman.pl Na serio Praca Marketing/Reklama/Public Relations - Montażysta reklamy wizualnej

Praca

więcej
Data dodania: 09.10.2017 09:45
Imprenta

Działamy na rynku od 2011. Zajmujemy się produkcją i montażem szeroko pojętej reklamy wizualnej. Wykonujemy litery przestrzenne, tablice informacyjne, pylony, reklamę wielkoformatową.

Montażysta reklamy wizualnej

Miejsce pracy: Wrocław / dolnośląskie
nr ref.:
Branża: Marketing/Reklama/Public Relations
Liczba wakatów: 2
Zarobki od: - do: -
Tryb pracy: Inny
Typ umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za produkcję, transport i montaż reklamy wizualnej.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • gotowość do wyjazdów 2-3 dniowych (zazwyczaj 1-2 razy w miesiącu)
  • umiejętnośc obsługi elektronarzędzi
  • prawo jazdy kat. B
  • zgoda na pracę na wysokości
  • umiejętność pracy w zespole
  • organizacja i dbałość o porządek
  • zaangażowanie w sprawy firmowe

Oferujemy:

  • stałą, długoterminową współpracę
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym zespole
  • pracę w miłej atmosferze
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
Wyszukaj ofertę pracy:
Słowa kluczowe: Region:
zawód lub stanowisko miasto lub województwo

Sprawdź swój horoskop

Dodaj ogłoszenie

iBroker.pl - skuteczna rekrutacja pracowników