iWoman.pl Na serio Praca Praca fizyczna - NAPRAWA POJEMNIKÓW METALOWYCH - PRACA W NIEMCZECH

Praca

więcej
Data dodania: 12.10.2017 13:58
Palgetrans Handel - Transport Sp. z o.o.

Producent pojemników metalowych.

NAPRAWA POJEMNIKÓW METALOWYCH - PRACA W NIEMCZECH

Miejsce pracy: 74547 Kupfer / Niemcy
nr ref.:
Branża: Praca fizyczna
Liczba wakatów: 5
Zarobki od: 5500 do: 7000
Tryb pracy: W podróży
Typ umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech.

Praca w delegacji. Zakwaterowanie zagwarantowane.

Praca przy naprawie pojemników metalowych.

Umowa polska.

Wynagrodzenie wypłacane w PLN: 3000 zl brutto/podstawa + dodatek delegacyjny 4 EUR/godz + dieta 25 EUR/dzień (wychodzi 10 EUR netto/godz).

Wymagania:

Umiejętność spawania (pojedyncze punkty spawalnicze przy naprawie koszy- nie wymagane kwalifikacje, spawanie proste); nie sa wymagane papiery spawalnicze.

Oferujemy:

Umowę o pracę zawartą z polską spółką.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
Wyszukaj ofertę pracy:
Słowa kluczowe: Region:
zawód lub stanowisko miasto lub województwo

Sprawdź swój horoskop

Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia

Schowek (0)
Ostatnio oglądałeś (0)
Ostatnio aplikowałeś (0)