iWoman.pl Na serio Praca Administracja biurowa - Prezes Spółki

Praca

więcej
Data dodania: 10.10.2017 09:53
PT NECKO Sp. z o.o.

Firma transportowa zajmująca się komunikacją miejską i wywożeniem nieczystości komunalnych.

Prezes Spółki

Miejsce pracy: Augustów / podlaskie
nr ref.:
Branża: Administracja biurowa
Liczba wakatów: 1
Zarobki od: - do: -
Tryb pracy: W siedzibie firmy
Typ umowy: Kontrakt

Opis stanowiska:

Prezes Zarządu Spółki

Wymagania:

Szczegóły konkursu zamieszczone są na stronie firmy:

Regulamin konkursu zamieszczony jest na stronie firmy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
Wyszukaj ofertę pracy:
Słowa kluczowe: Region:
zawód lub stanowisko miasto lub województwo

Sprawdź swój horoskop

Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia

Schowek (0)
Ostatnio oglądałeś (0)
Ostatnio aplikowałeś (0)