iWoman.pl Na serio Praca Marketing/Reklama/Public Relations - Przedstawiciel handlowy

Praca

więcej
Data dodania: 10.10.2017 14:07
Agencja reklamowa

Agencja reklamowa z dużym doświadczeniem branżowym i bogatą ofertą
poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie
nr ref.:
Branża: Marketing/Reklama/Public Relations
Liczba wakatów: brak informacji
Zarobki od: - do: -
Typ umowy: Inna

Opis stanowiska:

Jeżeli jesteś osobą pewną siebie, znasz swoje możliwości i potrafisz pozyskać klienta dla agencji reklamowej, to jest to oferta dla Ciebie.

Obowiązki kandydata:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych i podtrzymywanie relacji z aktualnymi klientami
  • Realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Badanie potrzeb klienta

Wymagania:

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B, mile widziane w branży reklamowej
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymania trwałych relacji z klientami
  • Chęci uczenia się, otwartości na zmiany i nowości branżowe
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z osobami na różnych szczeblach organizacji
  • Umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji telefonicznych
  • Odpowiedniej motywacji i zaangażowania w realizacji celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęci rozwoju umiejętności oraz kompetencji
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • Pracowitości oraz samodzielności w realizacji zadań
  • Własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • Odpowiednie wsparcie merytoryczne i bogatą ofertę sprzedażową
  • Pracę przy biurku, czasami spotkanie z klientem przy większych realizacjach
  • Przygotowanie merytoryczne z zakresu produktów oferowanych przez agencję
  • Podstawę + stałe premie, uzależnione od osiąganych wyników
  • Narzędzia pracy (komputer + telefon)
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Przyjemne miejsce pracy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
Wyszukaj ofertę pracy:
Słowa kluczowe: Region:
zawód lub stanowisko miasto lub województwo

Sprawdź swój horoskop

Dodaj ogłoszenie

iBroker.pl - skuteczna rekrutacja pracowników