iWoman.pl Na serio Praca Internet/E-Commerce - Redaktor

Praca

więcej
Data dodania: 05.10.2017 15:39
Wirtualna Polska Media S.A.
partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Redaktor

Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie
nr ref.:
Branża: Internet/E-Commerce
Liczba wakatów: brak informacji
Zarobki od: - do: -

Opis stanowiska:

  • pisanie i redagowanie treści w obszarze: technologie i motoryzacja

Wymagania:

  • doskonale czują się tematyce motoryzacyjnej i technologicznej
  • mają lekkie pióro i biegle posługują się językiem polskim
  • znają trendy, wiedzą co jest na topie
  • lubią dziennikarskie wyzwania

Oferujemy:

  • masz doświadczenie w tworzeniu treści natywnych dla klientów
Wybierz w formularzu "Redakcja natywna"

Jeśli:

  • bardzo dobrze znasz social media
  • sprawnie i szybko piszesz krótkie teksty redakcyjne
  • masz minimum rok doświadczenia w tworzeniu profili społecznościowych
Wybierz w formularzu "Social Media"

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego  w obszarze content marketingu lub social media
  • bardzo ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w jednaj z największych spółek  branży mediowej
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
Wyszukaj ofertę pracy:
Słowa kluczowe: Region:
zawód lub stanowisko miasto lub województwo

Sprawdź swój horoskop

Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia

Schowek (0)
Ostatnio oglądałeś (0)
Ostatnio aplikowałeś (0)