iWoman.pl Na serio Praca Budownictwo/Geodezja - STOLARZE MEBLOWI - RÓŻNE LOKALIZACJE

Praca

więcej
Data dodania: 27.09.2017 13:50
ImpactJob

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

STOLARZE MEBLOWI - RÓŻNE LOKALIZACJE

Miejsce pracy: Berlin, Freiburg, Hanau, Heilbronn, Mainz, Norymberga, Ulm, Würzburg / Niemcy
nr ref.:
Branża: Budownictwo/Geodezja
Liczba wakatów: 50
Zarobki od: - do: -
Typ umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Produkcja i montaż mebli
  • Składanie mebli
  • Cięcie i obróbka elementów drewnianych
  • Obsługa maszyn stolarskich

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarza (warunek konieczny)
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie stolarza
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwale zatrudnienie w niemieckim renomowanym zakładzie stolarskim
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11-13 euro brutto/ godzina + 30-40 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
Wyszukaj ofertę pracy:
Słowa kluczowe: Region:
zawód lub stanowisko miasto lub województwo

Sprawdź swój horoskop

Dodaj ogłoszenie

iBroker.pl - skuteczna rekrutacja pracowników